Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde hangi akademisyenler açığa alındı; işte o isimler

Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde de toplam 23 akademisyen açığa alınmıştı, açığa alınan akademisyenler için resmi açıklama yapıldı.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde hangi akademisyenler açığa alındı; işte o isimler ABONE OL

İşte o isimler; 
İlahiyat Fakültesi’nden Prof. Dr. Osman Güner ve Doç. Dr. Yakup Keskin, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden Prof. Dr. Fatih Yüksel, Doç. Dr. Süleyman İç ve Yrd. Doç. Dr. Zakir Gül, Fen-Edebiyat Fakültesi’nden Prof. Dr. Ahmet Bulut, Tıp Fakültesi’nden Prof. Dr. Mustafa Sümbül, Prof. Dr. Faruk Bağırıcı, Prof. Dr. Levent Altıntop, Prof. Dr. Hakan Leblebicioğlu ve Doç. Dr. Adil Karadağ, Eğitim Fakültesi’nden Prof. Dr. Zeki Karakaya, Doç. Dr. İsmail Gelen, Doç. Dr. Sönmez Pamuk, Yrd. Doç. Dr. Hasbi Arslan ve Yrd. Doç. Dr. Hacı Bayram Yılmaz, Mühendislik Fakültesi’nden Prof. Dr. Muhammed Dervişoğlu, Hukuk Fakültesi’nden Yrd. Doç. Dr. Ali Ekin, Sağlık Yüksek Okulu’ndan Yrd. Doç. Dr. Osman Salış, Sosyal Bilimler Enstitüsü’nden Araştırma Görevlisi Enes Er, Uzman Ahmet Döner, Okutmanlar Ferhat Özmen ve Fatih Karakaş.

Mühendislik Fakültesi’nden Prof. Dr. Muhammed Dervişoğlu'un açığa alınmadığına dair açıklama yapmıştı fakat onunda açığa alınlanlar arasında olduğu görüldü.

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2016, 11:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4