‘Önemli hizmetleri hayata geçireceğiz’

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası eski başkanı ve yapılacak seçimlerde yeniden aday olan Rızvan Aksoy dergimize önemli açıklamalar yaptı.

‘Önemli hizmetleri hayata geçireceğiz’ ABONE OL

Aksoy yaptığı açıklamalarda” Bafra Ticaret ve Sanayi Odası üyelerimiz için vardır. Öncelikle üyelerimizin problemlerini çözmeye ağırlık vereceğiz. Üyelerimize hizmet edersek Bölgemize de hizmet etmiş oluruz. Gücümüzü üyelerimizden alacağız. Biz bir bölge odasıyız. Bafra, Alacam, 19 Mayıs ve Yakakent ilçelerimizi temsil ediyoruz. Bafra Ticaret ve Sanayi odası bir temsil, bir vitrin ve protokol yeri değildir. Üyelerine ve Bölgesine hizmet yeridir. Bunun için projelerimiz var. Bu projelerimizi gerçekleştirmek için çalışacağız” dedi.

OSB’LERİMİZİ KAĞIT ZERİNDE KALMAKTAN KURTARIP TAMAMLAYACAĞIZ

Bafra TSO Başkan adayı Rızvan Aksoy seçim çalışmaları ve projeleri hakkında şunları söyledi:” 4 ilçemizde üyelerimizi ziyaret ediyoruz. Onlarla sohbet ve istişare ediyoruz. Düşüncelerimizi paylaşıyoruz, onların görüşlerini alıyoruz. Oda üyelerimizin haklı beklentileri var. Üyelerimizin beklentilerini ve projelerimizi hayata geçireceğiz. Biz bunları yaparken 4 ilçemiz ile beraber yürüyeceğiz. Yapacaklarımız bürokrasinin, siyasi iradenin, yerel yöneticilerin ve mülkü idare kademelerinin de destekleriyle gerçekleşecektir. Biz bunu organize edeceğiz. Bazı projelerimiz için odamızdan paraya çıkmayacaktır. Öncelikle Bafra’nın geleceği olan Karma ve medikal ihtisas ile Sera OSB’ler konusunu çözeceğiz. Çünkü görünen o ki bu gidişle OSB’ler evrak üzerinde kalacak. İnsanlarımızın umutları kullanılmış olacak. Yıllardır sadece konuşuluyor. Şimdiye kadar bu işler tamamlanmıştı. Biz kağıt üzerinde kalmış olan iki Organize Sanayi bölgemizi de tamamlayacağız. Bafra’nın önünü açacağız. Bafra bir tarım şehri. Bafra’da tarım gelişmelidir. Bu hepimizin görevidir. Tarıma dayalı sanayiyi geliştireceğiz demekle bu işler olmaz. Bafra Tarı Tekno Parkı kurulması için Bakanımız, milletvekillerimiz, valimiz, kaymakamımız, belediye başkanımız, ziraat odamız ticaret borsamız, üniversitemiz, sivil toplum kuruluşlarımızla bir ve beraber olacağız. Bafra Tarım Tekno Parkına kavuşacak. Baframızın bir başka hedefi olan Üniversite şehri olmak için elimizden gelen her türlü desteği vereceğiz. Sinerji oluşturacağız. Organize Sanayi bölgemiz içerisinde Mesleki teknik lise kurulmasını sağlayacağız. Bu şekilde ara eleman yetişmesini gerçekleştireceğiz.  Çalışmalarımızla birlikte OSB’de onlarca fabrika ve tesis oluşturuyoruz. Burada bir camii ihtiyacı var. Bunu insanlarımızın duyarlılıkları ile yapacağız. Bize bir maddi yük getirmeyecek. Hedeflerimiz bir bir gerçekleşirken 4 ilçemizi temsil eden odamıza bir bina yapacağız. Üyelerimize layık, vizyonlarımızı ortaya koyacak çalışmalara yakışacak bir binamız olacaktır. “ dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2018, 12:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner366