banner341

Onur Bakır, İlkadımlılardan dua ve destek istedi

Cumhur ittifakı İlkadım belediye meclis üyesi adayı Onur BAKIR tüm ilkadımlı hemşehrilerinden destek ve dualarını istedi.

Onur Bakır, İlkadımlılardan dua ve destek istedi ABONE OL

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde Ak partiden ilkadım Belediyesi meclis üyesi adayı olan kavaklı sevilen iş adamlarından Onur BAKIR tüm hemşehrilerine ve ilkadımda yaşayan tüm seçmenlerden ilkadıma hizmet edebilmek için destek istedi.


Bu seçimlerde de mikro milliyetçilik değil makro kardeşlik birlik ve beraberliği güçlü bir duruş sergilemek adına İlkadım sınırları içerisinde yaşayan kavaklısıyla,Gümüşhanesiyle,Trabzonlusuya,rizeli’siyle,Artvinli’siyle bilhassa ilimizin ve ülkemizin dört bir köşesinden İlkadım sınırları içerisinde yaşayan muhterem ilkadım’lı hemşerilerimizin 2002’den bu tarafa yapılan seçimlerde olduğu gibi bu seçimlerde de ne olduğu belli olmayan zillet ittifakının yanında değil bu milletin ta kendisi olan ve bu milletin sinesinde kurulmuş cumhur ittifakın yanında güçlü bir şekilde olacağına inancım tamdır dedi.

Adaylık süresi içinde şahsıma gösterdiğiniz ilgi,alaka ve desteklerinize içtenlikle teşekkür eder,yapılacak olan 31 Mart mahalli idareler seçimlerinin ilçemizin ilimizin ve  ülkemize hayırlar getirmesini rabbimden niyaz eder sizlere ve ailelerinize sağlık sıhhat mutlu bir gelecek temenni ederim.Tevazu samimiyet gayret ile durmak yok yola devam dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Y arac
Y arac - 2 yıl Önce

Kavalıysak makroda bizim mikronda bakır hep ezilen hor görülen olduk çok şükür bizler kabugumuzu kırdık ama sizler hala olaya vakıf olamamışsınız yazik

SIRADAKİ HABER

banner4