banner341

Osman Altınışık son yolculuğuna dualarla uğurlandı

Geçirdiği ani bir rahatsızlık nedeni ile tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Havza Belediyesi Makam Şoförü Osman Altınışık toprağa verildi. Şoför arkadaşları Altınışık'a son görevlerini yaptılar.

Osman Altınışık son yolculuğuna dualarla uğurlandı ABONE OL

Pazartesi günü rahatsızlanarak Havza Devlet Hastanesine kaldırılan Havza Belediyesi Makam Şoförü Osman Altınışık durumunun ağırlaşması üzerine Çarşamba gece saatlerinde Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesine sevk edildi.
Sevk edildiği hastanede acil ameliyat olan ve yoğun bakıma kaldırılan Havza Belediyesi Makam Şoförü Osman Altınışık yapılan tüm müdahalelere rağmen Perşembe günü hayatını kaybetti.
Gece Havza’ya getirilen Altınışık cenazesi ilk olarak evine götürülerek burada helallik alındı.
Daha sonra ise Altınışık için 15 yıldır çalıştığı Havza Belediyesi önünde tören düzenledi.


Buradaki törende konuşan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Altınışık’ın genç yaşta aralarından ayrılmasının üzüntüsünü yaşadıklarını belirterek; “Bir mesai arkadaşımdan ziyade bir yol arkadaşımı kaybetmenin üzüntüsünü yaşamaktayız. Bizler kendisine razı idik inşallah kardeşimizden bizlerden razı olsun. Havza Belediyesindeki mesai arkadaşları olarak bizler hakkımızı helal ediyor ve kederli Altınışık ailesine baş sağlığı diliyoruz.” Dedi.
Konuşmanın ardından belediye personelinden helallik alınarak Altınışık için dua edildi ve kılınan cenaze namazının ardından ilçe mezarlığında toprağa verildi.
Cenaze namazına Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, protokol üyeleri, bölge makam şoförleri Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar, mesai arkadaşları ve sevenleri katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4