Ozan Arif'in Cenazesine Katılmayın Talimatı istifa getirdi

Ülkü Ocakları Genel Merkezi'nin 'Ozan Arif'in cenazesine katılmayın' talimatı verdiği iddiasının ardından Çarşamba Ülkü Ocakları Başkanı İlhan Arıcı istifa ettiğini açıkladı.

Ozan Arif'in Cenazesine Katılmayın Talimatı istifa getirdi ABONE OL

Ülkü Ocakları Genel Merkezi Ozan Arif'in cenazesine katılmama talimatı verdiği iddiası istifa getirdi. Bu şok talimatın ardından Çarşamba Ülkü Ocakları Başkanı İlhan Arıcı, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Arıcı, konu ile ilgili olarak sosyal medya hesabından şu açıklamaları kullandı: "Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından Ozan Arif'in cenazesine katılmama emri verilmiştir. Bu emre uymam şahsım adına ve ahde vefa adına mümkün değildir. Bu nedenle üç yıla yakındır yürütmekte olduğum Ülkü Ocakları Çarşamba ilçe başkanlığı görevime bugün itibariyle son vermiş bulunmaktayım. Bu süreçte yanımızda olan olamayan herkezeden Allah razı olsun. Not: Teşkilatıma zarar verecek her türlü yorumdan uzak durunuz."

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2019, 22:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yılmaz
Yılmaz - 1 yıl Önce

Yazacak bir kelime bulamıyorum Ozan Arif gibi değerli bir dava adamının cenazesine katılmamak kararı verenlere Diyecek bir kelime bulamıyorum ülkücülük böyle olacaksa olmaz olsun Bundan sonraki ülkücülük

SIRADAKİ HABER

banner4