Özel öğrenciler Başkan Şahin'i ziyaret etti

Bafra Özel Eğitim Uygulama Merkezi Okulu Bafra Özel Çocuklar Eğitim ve Spor Kulübü’nün başarılı öğrencileri, Belediye Başkanı Zihni Şahin’i ziyaret etti.

Özel öğrenciler Başkan Şahin'i ziyaret etti ABONE OL

Başkan Şahin ziyaretçilerini makamında ağırladı. Okul Müdürü ve Kulüp Başkanı Dursun Dündar nezaretinde belediyeye ziyarette bulunan öğrencilerle Başkan Şahin sohbet etti. 
Okul Müdürü ve Kulüp Başkanı Dursun Dündar, ziyarette yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Etkinliklerdeki her türlü ihtiyacımızı destekleyen başkanımıza gösterdiği hassasiyet için çok teşekkür ediyoruz. Her zaman yanımızda oldu.”

Okulun Beden Eğitimi Öğretmeni Emrah Çakır’da, sporcuların göstermiş olduğu başarılarla ilgili bilgi verdi.  Çakır şunları söyledi: “Çeşitli alanlarda Bafra’mızı gururla temsil ediyoruz. Değişik spor dallarında 13 altın 3 gümüş madalya aldık. En son Antalya’da yapılan Masa Tenisi müsabakalarında üç bölgenin birincisi olduk.” Dedi.
Kendilerini yakından takip ettiğini belirten Başkan Şahin ise, “Başarıdan başarıya koşan bu çocuklarımızın ve kulübümüzün her zaman yanındayız. Kendilerine her daim başarılar diliyorum” Dedi.
Okul Müdürü Dündar ziyaretin sonunda Başkan Şahin’e Kulübün formasını hediye etti.
Ziyarete sporcu öğrencilerin ailelerinin yanı sıra antrenörler Ahmet Yetgin, Kerim Dursun, Murat Salih Semizoğlu, Sedat Yaşar ve Muhammet Çifter de katıldı.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2017, 12:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4