Peli'den Yeni İç Mekan Kapı Tasarımı Infınıty

Yaşam alanlarına konforu vaad eden Peli DK’nın yeni koleksiyonu ‘’Infinity’’ dekoratif iç mekan kapıları farklı ebatları ile tüm iç mekanlarda kullanıma imkan sağlıyor.

Peli'den Yeni İç Mekan Kapı Tasarımı Infınıty ABONE OL

Peli’nin dekoratif iç mekan kapı tasarımlarına bu yıl eklenen ve sadece beyaz renkte üretilen Infinity kapıların camlı, camsız ve çift kanatlı olmak üzere kendi içinde üç farklı modeli mevcut. Peli-DK, ürün grubuna kattığı Infinity kapılarla, tüketicinin yaşam tarzına uygun modellerin yanı sıra, mobilya trendleriyle birleşen tasarımları da hayata geçiriyor. Bu anlayışla tasarlanan kapılar, tüketicinin yaşam tarzını dikkate alarak, yaşam alanlarında kullanılan mobilyalarla da uyumu gözler önüne seriyor.

SEKTÖRE SES, KAPILARA SESSİZLİK GETİRDİ

Çizilmeye karşı dayanıklı, kolay temizlenebilen, yüzeyinde toz tutmayan, Infinty Kapılar aynı zamanda kapı yuvasında kullanılan fitille de sessizliği sağlıyor. Kilitte ise farklı bir sistem kullanılıyor; Kale’nin ürettiği sessiz kilit sayesinde kapı açılıp kapanırken ses çıkarmıyor, ortamın dinginliğini koruyor.

Görünüşündeki estetik tarzı ile kalitesinin yanı sıra ekonomik de olan Infinty kapılar, karar vericiler ve projeler için vazgeçilmez bir yerde duruyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4