banner341

POMEM sonuçları açıklandı, 26. Dönem POMEM sonuçları, POMEM sonuç sorgulama ekranı

Polis Akademisi Başkanlığı 26. dönem POMEM sonuçlarının açıklandığını duyurdu.

POMEM sonuçları açıklandı, 26. Dönem POMEM sonuçları, POMEM sonuç sorgulama ekranı ABONE OL

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada 26. dönem POMEM giriş sınavı sonuçlarının açıklandığı duyuruldu. Başvuru sonuçlarını sorgulamak isteyen adaylar pau.edu.tr üzerinden sonuçlarını öğrenebilecek. Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan sonuç açıklamasında sonuçların adaylara posta diğer iletişim araçları ile bildirilmeyeceği duyuruldu. 

POMEM 26. dönem sonuç sorgulama ekranı...
26. Dönem POMEM sınav sonuçları açıklandı! POMEM sınav sonucu sorgulama ekranı

SINAV SONUÇ EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

POMEM 26. Dönem sınav sonuçları açıklandı. Giriş sınavı sonuçlarını sorgulamak isteyen adaylar pa.edu.tr adresi üzerinde sonuç linkine tıkladıktan sonra e-Devlet ekranı üzerinden TC kimlik numarası ve e-Devlet şifresini girdikten sonra sorgulama işlemin yapabilecek. 

POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞINDAN YAPILAN AÇIKLAMA
26. Dönem POMEM Giriş Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.
Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak planlanan adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Bu nedenle sınav sonucunda yedek olarak belirlenen adayların yapılacak yedek planlamalar ile ilgili olarak resmi internet sitemizi takip etmeleri gerekmektedir.
Tüm adaylara ilanen duyurulur.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4