banner324

Salıpazarı'nda Asfalt Yol Atağı

Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Salıpazarı Belediyesi tarafından asfalt yol çalışmaları yeniden başladı.

Salıpazarı'nda Asfalt Yol Atağı ABONE OL
banner325

Coğrafi yapısı itibariyle dağlık ve geniş bir yol ağına sahip Salıpazarı İlçesinde 2014 yılından bu güne kadar 135 km asfalt ve beton yol yapıldı. Ana grup yolların büyük bir bölümü beton yol yapılırken stabilize ve asfalt yol çalışmaları ise Kurban Bayramından hemen sonra başladı.

Samsun Büyükşehir ve Salıpazarı Belediyesi ekipleri Karaman Mahallesinde asfalt yol çalışması başlatırken Belediye Başkanı Halil Akgül’de “Seçimler sonrası yol yapım çalışmalarına ağırlık verdik.  Şiddetli yağışlar nedeni ile sekteye uğrayan çalışmalarımıza yeniden başladık.”dedi.

“ŞARTLARI ZORLUYORUZ”

Başkan Akgül “Önümüzdeki beş yıl Büyükşehir, İlçe Belediyesi ayrımı yapmadan koordineli bir şekilde vatandaşımızın yol sorununu çözeceğiz. Bayram sonrası hemen çalışmalarımıza başlayarak, Salıpazarı Şehir Merkezi ile Karaman Mahallemiz arasında asfalt yol yapımına başladık. Ekiplerimiz belli bir plan dahilinde yol çalışmalarına devam edecek. Kurban Bayramı ve Fındık hasat döneminin aynı ana denk gelmesi, İlçe nüfusunda yaşanan hareketlilik nedeni ile vatandaşlarımızın biraz sabırlı olmasını istiyoruz. Elimizdeki imkanları sonuna kadar kullanarak ve hatta imkanlarımızı zorlayarak halkımıza hizmet etmek için çaba sarf ediyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2019, 12:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner318

banner4

banner319

banner320