Salıpazarı'nda bulvar yolu ve köprüsü tamamlandı

Karayolları tarafından Salıpazarı-Çarşamba Karayolunu Salıpazarı-Terme Karayoluna bağlayan Bulvar yolu ve köprü hizmete girdi.

Salıpazarı'nda bulvar yolu ve köprüsü tamamlandı ABONE OL

Bereket Mahallesi 100. Yıl Bulvarı üzerinde yapımına Karayolları tarafından başlanan 1 km uzunluğunda bölünmüş bulvar yolu 100 metre uzunluğunda çift taraflı köprü çalışmaları tamamlanarak hizmete açıldı.

SALIPAZARI'NIN ÖNÜ AÇIK

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül Salıpazarı'nda değişim devam ediyor diyerek, "Salıpazarı-Çarşamba yolumuzdan sonra bu yolu Terme karayoluna bağlayan bulvar yolumuz ve ilçenin en uzun köprüsü tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu. Şehir trafiğini büyük ölçüde rahatlatacak olan bu proje ile Salıpazarı'nın önü açılacaktır. "dedi.

YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR

Son yıllarda Salıpazarı'nda önemli yatırımların olduğunu ifade eden Başkan Akgül "Önümüzde yapacak çok işimiz var. Yorulmak yok. Rehavete kapılmak yok. İlk günkü aşk ve şevkle ilçemiz için var gücümüzle çalışacağız. Hayal dahi edemediğimiz projelerle Salıpazarı'nda değişim yaratmaya devam edeceğiz. Durmak yok, yola devam inşallah." dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2018, 08:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4