Şampiyon sporcular resepsiyona katıldı

Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu,"2019 yılında Uluslararası Başarı Kazanmış sporcularımız Sayın Valimiz Osman Kaymak tarafından Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu’na davet edildi" dedi.

Şampiyon sporcular resepsiyona katıldı

RESEPSİYONA KATILDILAR
Vali Osman Kaymak’ın davetlisi olarak gelen başarılı sporcular ile antrenörlerinin yanı sıra Türkiye Futbol Federasyonu Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, İlkadım Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Murat Turan,Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü AR-GE Şube Müdürü Celalettin Kapçak ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Bafra Şubesi Basın sözcüsü Köksal Öner'de katıldı.  

‘SAYIN VALİMİZ DAVET ETTİ’
2019 yılında Uluslararası Başarı Kazanmış (Dünya/Avrupa 1.,2. ve 3.) 24 Sporcumuzun 17 si resepsiyon da hazır bulunduğunu vurgulayan Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu,"Diğer 7 sporcu il dışında kampta olduğu için katılamadı Osman Kaymak sporcularımız ile ilgilendi 2020 yılında başarıların sahada artmasını temenni etti" diye konuştu. 
Köksal ÖNER

 

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2019, 09:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344