SAMSİAD'da Mehmet Koçak Dönemi

Samsun Sanayici ve İş İnsanları Derneği (SAMSİAD) olağan genel kurulunda Mehmet Koçak başkan seçildi. Başkan Koçak, ''Yurtiçi ve yurtdışında önemli çalışmalar gerçekleştirerek, derneğimizin sahip olduğu prestijli yapıyı ve mevcut çıtayı en üst seviyeye taşıyacağız'' dedi.

SAMSİAD'da Mehmet Koçak Dönemi

Samsun Sanayici ve İş İnsanları Derneği olağan genel kurulu dernek binasında üyelerin katılımıyla gerçekleşti. Genel kurulda seçime tek liste ile giden Mehmet Koçak oy birliği ile 2022-2024 dönemi başkanı seçildi. 

Seçimin ardından bir değerlendirme yapan SAMSİAD Başkanı Mehmet Koçak, kendisiyle birlikte yönetim kurulunda görev alan arkadaşlarına teşekkür ederek, ''1992 yılından bugüne Samsun’un en prestijli ve en köklü iş insanları derneklerinden biri olan SAMSİAD’ın temel hedefi, Samsun’un, bölgemizin ve ülkemizin gelişimine katkıda bulunacak proje ve organizasyonlara imza atmaktır. Bu kapsamda iş insanlarının kişisel ve toplumsal gelişmelerinde onlara yardımcı olmak, iş dünyasında yaşanan tüm gelişmelerden onları haberdar ederek bilgilenmelerini sağlamak, toplumun fiziki ve sosyal ihtiyaçlarını tanıyıp bu konulara eğilmeye iş insanlarını özendirmek, üyeler arasındaki ilişkileri dostluk ve hizmet çerçevesinde geliştirmek, ahlaki standartları mesleki sorumluluk olarak tanımak, uygulamak ve geliştirmektir.

YENİ HEDEFLERE YELKEN AÇACAĞIZ

2 yıl sürecek olan görev süremizde yönetim kurulu üyelerimiz ve tüm SAMSİAD üyesi dostlarımızla birlikte omuz omuza çalışacağız. Yeni hedeflerle, yeni projelerle, yenilenmiş ve gençleşmiş bir yönetimle yeni hedeflere yelken açacağız. Birlikte çok güzel işler yapacağımız.

ÇITAYI YÜKSELTECEĞİZ

SAMSİAD aileme, şahsıma duydukları güvenden dolayı teşekkürlerimi sunarım. Geçmiş dönem başkanımız sayın İsmail Okutgen ve ekibine de bayrağı bizlere başarıyla teslim ettikleri için şahsım, yönetim kurulumuz ve derneğimiz adına şükranlarımı sunarım. Ekip arkadaşlarımızla birlikte onların ve Samsun’un güvenine layık olabilmek için var gücümüzle çalışacağız. Yurt içinde ve dışında önemli çalışmalar gerçekleştirerek, derneğimizin sahip olduğu prestijli yapıyı ve mevcut çıtasını en üst seviyeye taşıyacağız'' diye konuştu.

YÖNETİM KUTULU VE GÖREV DAĞILIMI

Mehmet Koçak başkanlığında oluşan yönetim kurulunda Emre Tüfekçi, Süleyman Eldemir, Turan Arslan ve Ayşe Mine Ergun Başkan Yardımcısı, Ahmet Yaşar Genel Sekreter, İsmail Can Sayman, Bülent Çakır, Günhan Ulusoy, Hakan Dinçer, Mehmet Saraçoğlu, Nurşen İşman, Pınar Güngör Sönmez, Selim Yılmaz, Serdar Bayramkaya ve Abdurrahman Demir yönetim kurulu üyesi olarak görev aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344