Samsun Büyükşehir Belediyesi’nden haftasonu mesaisi

Samsun’un çehresini değiştirme konusunda hız kesmeyen Samsun Büyükşehir Belediyesi, Atatürk Bulvarı’nı yaşam alanı haline getirecek peyzaj düzenlemelerine hafta sonu da devam ediyor.

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nden haftasonu mesaisi

Gerçekleştirdiği alt ve üst yapı yatırımlarıyla Samsun'u geleceğe taşıyan Büyükşehir Belediyesi, hayat standardı yüksek şehirlerin en önemli özelliklerinden görsel kent estetiğinde başlattığı mücadelede hız kesmiyor.

 BAŞKAN YILMAZ'DAN TEBDİL-İ KIYAFET KONTROL

Bu kapsamda Atatürk Bulvarı Kılıçdede Mahallesi ve Liman Kavşağı arasında kalan güzergâhta başlatılan peyzaj çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Çalışmaların bir an evvel bitirilmesi için pazar mesaisi yapan peyzaj işçilerinin çalışmalarını Tebdil-i kıyafet kontrol  eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, işçilerin o çalışmalarını sosyal medya hesabından paylaşarak "Sabah ola, hayır ola. Tebessüm ile siftah ola. Samsun'umuzun var olan güzelliğini gün yüzüne çıkarmaya çalışan Büyükşehir Belediyemizin peyzaj işçilerine de, ekmeği için pazar günü kepenk açan esnaf kardeşlerimize ve tüm hemşerilerimize de Hayırlı Pazarlar hayırlı kazançlar diliyorum" mesajını paylaştı.

 KALDIRIMLAR VATANDAŞLARIN OLACAK

Büyükşehir ekiplerinin çalışmaları öncesi dükkânların işgali altında olan kaldırımlar şimdi yapılan yürüme yolları, gölgelikler, oturma alanları ve dikilen ağaçlar ile tam bir yaşam alanı olacak.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2017, 10:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner245

banner4

banner244