Samsun'da mezarlık ücretlerinde degişiklik

Samsun Büyükşehir Belediyesi Ağustos Ayı Komisyon Toplantısı'nda yer alan Asri Mezarlık ve Kıranköy Mezarlığı’nda bulunan mezar yerlerine ilişkin fiyat değişikliği teklifi oy çokluğu ile karara bağlandı.

Samsun'da mezarlık ücretlerinde degişiklik

Asri ve Kıranköy Mezarlıkları’na çok talep olduğunu belirten Samsun Büyükşehir Belediyesi Mali İşler Daire Başkanı Bahattin Karakaş, Park Bahçeler Dairesi Başkanlığı tarafından kendilerine böyle bir talep geldiğini belirterek, “Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler Dairesi Başkanlığı tarafından Asri Mezarlık’ta 151, Kıranköy’de ise 105 kişilik yer oluşturuldu. Önceden Asri Mezarlık’ta mezar yeri 7 bin lira, Kıranköy’de 4 bin lira iken her iki mezarlıkta oluşturulan mezar yerlerinin 10 bin lira olmasına karar verildi. Bu mezarlıklara çok talep olduğu için Park Bahçeler Dairesi Başkanlığı tarafından fiyat değişikliği talebi geldi. ” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344