banner433

Samsun'da Teknofest hazırlıkları sürüyor

Samsun'da 2022 yılında yapılacak olan Teknofest festivali için tüm hazırlıklar sürüyor.

Samsun'da Teknofest hazırlıkları sürüyor

Samsun'un ev sahipliğinde düzenlenecek olan Teknofest 2022 kapsamında yürütülen hazırlıkların son durumunun görüşüldüğü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı - Teknofest İcra Kurulu Başkanı Mehmet Fatih Kacır, Samsun Milletvekilleri Çiğdem Karaaslan ve Bedri Yaşar'ın da telekonferans sistemi üzerinden iştirak ettiği İstişare ve Değerlendirme Toplantısı, Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Kemal Zeybek, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, siyasi parti il başkanları ve T3 Vakfı yetkililerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi. 


T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar'ın Samsun'u ziyaretinin ardından Teknofest 2022 hazırlık sürecine ivme kazandırdıklarını ve geçtiğimiz hafta da Samsun heyetiyle birlikte Teknofest 2020'ye ev sahipliği yapan Gaziantep'i ziyaret edip incelemelerde bulunarak, Teknofest'in kalıcı izlerini yerinde gördüklerini ifade eden Vali Dağlı, "Teknofest'in 2022'de Samsunumuzda düzenlenecek olmasından dolayı hepimiz gururluyuz. Tüm Milletvekilleri, yerel yönetimler ve siyasi partilerin il başkanlarıyla buradayız ve birlik ve beraberlik içerisinde bu organizasyonu gerçekleştirerek, uzun vadede Samsun'un önünü açacak, gelişmesine katkı sunacak kalıcı izleri kazandırmak için hazırız." dedi.
Toplantı daha sonra, T3 Vakfı Müdürü Ömer Kökçam'ın sunumu ve katılımcıların Teknofest değerlendirmesiyle devam etti.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2021, 17:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344