banner341

Samsun Piazza'da Eğlenceli Akademi

Piazza Çocuk Kültür ve Sanat Akademisi, yeni eğitim öğretim yılı öncesinde minik ziyaretçilerine moral ve motivasyon sağladı.

Samsun Piazza'da Eğlenceli Akademi ABONE OL

Düzenlediği etkinliklerle her yaştan Samsunlu için seçim merkezi olan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Çocuk Kültür ve Sanat Akademisi'nde minik ziyaretçilerinin unutulmaz yaz tatili anıları yaşamalarını sağladı.


 
Her gün farklı bir etkinlikle, Ağustos ayı boyunca Samsunlu çocukları konuk eden Piazza Çocuk Kültür ve Sanat Akademisi’nde, minikler çeşitli materyalleri boyadılar, şekillendirdiler, tasarladılar. Yeteneklerini keşfettikleri birbirinden güzel objeleri gururla sergileyen çocuklar, ailelerinin gurur kaynağı oldular.

Çocuklar, ruhsal, zihinsel ve fiziksel gelişimlerine katkı sunan birçok deneyim yaşadıkları atölye çalışmalarında, eğlenerek öğrenmenin keyfini çıkardılar. Minik ziyaretçiler; taç tasarımından, toka, uçurtma, rüzgar gülü, şapka tasarımına; seramik boyamadan, maske, tişört, ahşap ve çanta boyamaya, dalgalı kokoru kağıdından, rengarenk şönil tellere, ilginç tasarımlar yapmak için şekillendirilmiş quilling kağıdına kadar birbirinden farklı materyallerle yeteneklerini keşfettiler.Uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilen etkinliklerle, şanslı minikler kaliteli zaman geçirirken, anne babaları da çocuklarını Piazza’nın güvenli ve ferah ortamına emanet edip, alışverişlerini rahatça yapmanın mutluluğunu yaşadılar.
Ebeveynler, el becerileriyle çeşitli objeler ortaya çıkarıp yeteneklerini keşfeden çocukların mutluluğuna ortak olup, bu güzel anlarını cep telefonlarının kameraları ile fotoğraflayarak, unutulmaz yaz tatilini anılarını ölümsüzleştirdiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4