Samsun Piazza’nın ‘’Hizmet Kalitesi’’ Birincilik Kazandı

Alışveriş merkezlerinin hizmet kalitelerini ölçümlemek amacıyla her yıl 6 defa gerçekleştirilen ‘’Hizmet Kalitesi Benchmark Projesi’’ kapsamında, Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi birincilikle ödüllendirildi.

Samsun Piazza’nın ‘’Hizmet Kalitesi’’ Birincilik Kazandı

Samsun Piazza, perakende sektörünün yön belirleyicisi Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nin (AYD); sektörün eğitim, bilgi ve gelişim merkezi Soysal iş birliği ile gerçekleştirdiği ‘’Hizmet Kalitesi Benchmark Projesi’’ kapsamında birincilik ödülüne layık görüldü.

Samsun’un merkez Canik İlçesi’nde,Karadeniz Sahil Yolu üzerine kurulan ve 140.000 m2’lik inşaat ve 65.000m2 kiralanabilir alanıyla Karadeniz Bölgesi’nin en büyük AVM yatırımı olan Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Türkiye’deki tüm AVM’lerin katılabildiği ’Hizmet Kalitesi Benchmark Projesi’’ 2019 yılı 4’üncü döneminde, gizli müşteriler tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda hizmetteki kalitesini ödülle taçlandırdı 

8 ana hizmet kategorisinde değerlendirilen AVM’ler arasında,  Karadeniz’in en büyük alışveriş merkezi Piazza, hizmet kalitesiyle birinciliğe hak kazandı. 

Projeye üye olan alışveriş merkezlerinin, fiziksel koşullar, güvenlik hizmeti, danışma hizmeti, temizlik hizmeti, yemek yenilen ortak alanlar, otopark, tuvaletler ve sinema olmak üzere 8 unsurda ölçümlendiği Benchmark Projesi’nde Piazza AVM sahip olduğu olanaklar ve verdiği hizmetle 100 tam puan aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344