Samsun Tekkeköy'de Arkeoloji Vadisi TEKNOFEST'e yetişecek

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, çalışmaların devam ettiği Arkeoloji Vadisi'nin, TEKNOFEST'e yetişmesi için tüm ekiplerin seferber edildiğini söyledi.

Samsun Tekkeköy'de Arkeoloji Vadisi TEKNOFEST'e yetişecek

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Arkeoloji Vadisi'nde devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek, "Arkeoloji Vadimizin TEKNOFEST ve yaz mevsimine kadar tüm donanımlarıyla hazır hale getirilmesi için tüm ekiplerimizi seferber edecek talimatları verdik" dedi.


Başkan Togar, dünya kültür mirasının önemli değerlerinden biri olan, yerli yabancı binlerce kişi tarafından aktif bir şekilde ziyaretçi akınına uğrayan,  Karadeniz’deki ilk insan yerleşkesi Tekkeköy Mağaraları Arkeoloji Vadisi'nde devam eden çalışmalarımızı yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı. 

Tekkeköy Belediye Başkanı Togar çalışmaları yerinde inceleyerek sosyal medya hesaplarında  şunları söyledi:  
"Ahşap yürüyüş yolları, seyir terasları, kamelyaları, spor alanları, bankları, oyun alanları, barbeküleri, çeşmeleri, peyzajı, çevre düzenlemesi ile kent mobilyaları gibi farklı alanlardaki çalışmalarımız ile Arkeoloji Vadimizi özellikle şehrimizin ev sahipliğinde yapılacak olan Teknofest ve yaz mevsimine kadar tüm donanımlarıyla hazır hale getirilmesi için tüm ekiplerimizi seferber edecek talimatları verdik.
Her şey daha güzel bir Tekkeköy için."

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2022, 19:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344