banner303

Samsun Ülkü Ocakları'ndan açıklama; hareketimizin lideri..!

Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Yalçın Altıntaş, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada Ülkü Ocakları hakkında çıkan haberlere sert tepki gösterdi.

Samsun Ülkü Ocakları'ndan açıklama; hareketimizin lideri..! ABONE OL

Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Yalçın Altıntaş, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada Ülkü Ocakları hakkında çıkan haberlere sert tepki gösterdi.

Yaptığı açıklamada Ülkü Ocakları'nın Samsun İl Başkanı olarak hareketimizin lideri Devlet Bahçeli'nin evlatlarıyız ve emrinde olduklarını vurgulayan Yalçın Altıntaş, "Dünyanın en büyük Gençlik Hareketi olan ve her kademesi büyük vebal olup, her anı büyük bir mücadele ile bugünlere gelen Ülkü Ocaklarının adına konuşabilecek tek kişi  isminin başında "eski" "öte beri" gibi ifadeler yer alanlar değil. Sadece ve sadece Ocak Başkanlarıdır.. Sözleri çarpıtarak, montajlar ve kesmeler yaparak kelime oyunları yapanlar; fitnenin üretim merkezi, kaosun nemacıları teşkilatlardaki kardeslerimizin akıllarını bulandıramayacak; tek derdi sahsi çıkarı olan bu kişiler asla amacına ulaşamayacaktır. Ve Samsun Ülkü Ocakları olarak il ve ilce temsilciliklerimizle belirtmek isterim ki Bizler Liderimiz Devlet Bahçeli Bey'i ne 15 Temmuz gecesi tanıdık, ne de herhangi bir seçim sonucuna bağlı olarak terk ettik. Her şart ve koşulda Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in yolunda; Liderimiz Devlet Bahçeli'nin izinde; Genel Başkanımız Olcay Kılavuz'un emrindeyiz.. Saygılarımla.."

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2017, 13:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner305

banner4