Samsun Valiliği Müdürlerinden MEMUR-SEN'e ziyaret

Samsun Valiliği İİ Mahalli İdareler Müdürü M.Hayri Şen, Samsun Valiliği İl İdare Kurulu Müdürü Dursun Teke ve Samsun İl Basın Ve Halkla İlişkiler Müdürü Fatma Dursun Atalay, Samsun Büro Memur-Sen İl Temsilciliğini ziyaret etti.

Samsun Valiliği Müdürlerinden MEMUR-SEN'e ziyaret ABONE OL

Samsun Memur-Sen İl Temsilcisi Necdet Güneysu, Bem Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Nurettin Sever ve Samsun Büro Memur-Sen Şube Başkanı Mustafa Karabiber in karşıladığı il müdürleri, Bir süre önce gerçekleşen Genel Kurulda güven tazeleyerek tekrar başkanlık görevine seçilen Eğitim Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Necdet Güneysu ve Bem Bir-Sen Şube Başkanı Nurettin
Sever’e hayırlı olsun dediler
Başkan Güneysu, "Ziyaretinizden dolayı teşkilatım ve şahsım adına teşekkür ederim. Yetkili sendika olarak çalışanların haklarını koruma noktasında önemli adımlar attık, Sendikal mücadelemiz artarak devam ediyor, siz değerli müdürlerimizin kaliteli hizmet sunma gayret ve çabası içerisinde olduğunuzun bilincinde ve farkındayız. Ülkemizin değerlerine sahip çıkarak duyarlı sivil toplum kuruluşu görevlerimizi de yerine getiriyoruz. Üyelerimizin biz Sendika yöneticilerine verdikleri yetkinin farkındayız. Sorumluluklarımızı en üst düzeyde yerine getiriyoruz. Ziyaretten dolayı tekrar teşekkür ederim." dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2015, 08:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4