banner433

Samsun Valiliği'nden ev ziyaretleri uyarısı!

Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda vatandaşları önce uyardı, sonra pandemi sürecinin tüm kahramanlarına teşekkür etti.

Samsun Valiliği'nden ev ziyaretleri uyarısı!

Samsun Valiliği, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla koronavirüsle mücadelede başarılı olabilmek için kurallara tavizsiz bir şekilde uyulması gerektiğinin altını çizdi.
Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı'nın paylaşımında ise, "Değerli Samsunlular; 
Vaka sayılarını, kısıtlamalara ve tedbirlere sadece bireysel değil, toplumsal olarak uymamız halinde kontrol altında tutabileceğimizden hareketle, bu hafta sonu tekrar uygulayacağımız sokağa çıkma kısıtlamasını önemli bir fırsat olarak değerlendirmeliyiz.
Bununla birlikte, son dönemde vaka sayıları içerisinde geniş bir yer tutan ev içi bulaşmaları engellememiz de çok önemli. Diğer tüm tedbirlerle ilgili gösterdiğiniz hassasiyeti bu konuda da göstereceğinize, kısıtlama öncesi ve sonrasında ev ziyareti yapmayacağınıza inanıyor, başta sağlık çalışanlarımız ve kolluk kuvvetlerimiz olmak üzere, pandemi sürecinin tüm kahramanlarının yükünü hafifletmek amacıyla gösterdiğiniz sabır ve fedakarlık için teşekkürlerimi sunuyorum." 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344