Samsunlu Çocuklar Piazza’da Çok Mutlu

Samsunlu çocuklar, Piazza Çocuk Kültür ve Sanat Akademisi’nde gerçekleştirilen birbirinden renkli etkinliklerle çocuk olmanın tadını çıkarıyor.

Samsunlu Çocuklar Piazza’da Çok Mutlu ABONE OL

Her gün farklı bir tema ile minik misafirlerini konuk eden Akademi’de, Rölyef Atölyesi, Şönil Tel İle Tasarım, Ahşap Boyama Atölyesi  ve Kil Atölyesi, çocukları eğlendirirken, aileleri de onların mutluluğuna ortak oldu.

Çocukların fiziksel ve ruhsal gelişimine katkı sunan atölye çalışmaları Piazza’nın huzurlu, ferah ve güvenli ortamında, uzman eğitmenlerin nezaretinde gerçekleşiyor.

Eğlenirken öğrenerek, el becerilerini keşfeden çocuklar, yaşıtları ile paylaşımın da mutluluğunu yaşıyor. Yaratılacaklarını kullanarak birbirinden güzel eserler ortaya çıkaran çocukların atölye çalışmaları, 31 Ağustos tarihine kadar  her gün 14.00-15.00-16.00 saatleri arasında 3 seans olarak gerçekleşmeye devam edecek.

Piazza Çocuk Kültür ve Sanat Akademisi’nde, bu ay sonuna kadar Keçeden Cüzdan yapımından  Ahşap Magnet Tasarımı, Kalem Kutusu Boyama, Uçurtma Tasarımı ve Çiçekli Toka Tasarımına kadar dolu dolu geçecek birbirinden  eğlenceli atölye çalışmaları  olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4