banner341

SAMTİAD'da Bayrak Değişimi

Abdulgaffur Turan SAMTİAD'ın Yeni Başkanı Oldu Samsun Turizm ve İşadamları Derneği (SAMTİAD) 2. Olağan Genel Kurulu Serra Otel'de gerçekleştirildi.

SAMTİAD'da Bayrak Değişimi ABONE OL

Pandemi önlemlerinin öne çıktığı genel kurula tek liste ile aday olan  Abdulgafur Turan Başkan seçildi.

Serra Otel'de gerçekleşen genel kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Divan Başkanlığı'ne Coşkun Özbek, Burçin Saatoğlu ve Recep Yavuz seçildi. Dernek Başkanı Mustafa Öztürk, yaptığı açılış konuşmasında derneğin faaliyetleri ve çalışmalarını anlattı. Derneğin Samsun turizmi ve sektör çalışanları ve temsilcileri için bütçe olanakları ve olanaklar çerçevesinde önemli çalışma ve faaliyetleri hayata geçirdiğini belirten Mustafa Öztürk, yeni yönetim kurulunun da bu faaliyetlerin kapsamını geliştirerek sürdüreceğini ve Samsun turizmi ve ve ekonomisine katkı sağlayacaklarına inancının tam olduğunu  ve seçilecek olan yönetim kuruluna başarılar dilediğini söyledi.

Faaliyet raporu ve mali raporun okunup oylanmasının ardından seçimlere geçildi. Seçimde tek liste ile aday olan Serra Otel Genel Müdürü Abdulgaffur Turan katılan üyelerin tamamının oyunu alarak başkan seçildi. Kongrenin ardından bir açıklama yapan yeni başkan Abdulgaffur Turan; SAMTİAD olarak amaçlarının kişisel  beklentileri olmadan Samsun ve Bölge turizmi ve ekonomisine katkı sağlamak olduğunu, Samsun Turizmini geliştirmek için de karşılık beklemeksizin tüm bileşenlerle çalışmalara devam edeceklerini söyledi.

SAMTİAD Yeni Yönetim ve Denetim Kurulları şu isimlerden oluştu:

 YÖNETİM KURULU        
                             
1.    Abdulgafur TURAN           
2.    Mustafa ÖZTÜRK                 
3.    Yılmaz UZUNLAR                 
4.    Fatma ÇİCEK                        
5.    Ömür ÜNAL                          
6.    Sedat UYGUN                       
7.    Mehmet YILDIRIM                

DENETİM KURULU       
                
1.    Eyüp ERGÜN                      
2.    Ünal ARLI                            
3.    Haluk KURT                       

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4