Samulaş'ta ulaşım toplantısı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Samulaş'ta ulaşım toplantısı ABONE OL

Samsun Büyükşehir Belediyesi Samulaş A.Ş.’ de yapılan toplantıda Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel, Genel Sekreter Yardımcısı Zennube Albayrak, Ulaşım, Planlama ve Raylı Sistemler Dairesi Başkanı Kadir Gürkan, UKOME Şube Müdürü Taner Tolgay, Otobüs İşletme Müdürü Veysel Yılmaz, Samulaş A.Ş. Operasyon Müdürü Sevilay Germi ve Ulaşım Master Planı çalışmalarında görev alan personeller katıldı.
ÖNCEL, ÇALIŞMALAR HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALDI
Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Öncel’e Ulaşım, Planlama ve Raylı Sistemler Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülen Ulaşım Master Planı, Durak Optimizasyonu, Yerel Mevzuat çalışmaları ve yürütülen diğer teknik çalışmalar hakkında detaylı bilgilendirme yapılırken çalışmalar yapılan sunumlar ile anlatıldı.
Genel Sekreter Coşkun Öncel ise yaptığı ziyaret sonrasında yapılan çalışmalar ve bilgilendirmeler ile ilgili olarak toplantı katılımcılarına teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2017, 09:07

Yalçın Karataş


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4