Sarıcaoğlu hemşehrileriyle buluştu

Soğuk algınlığı nedeniyle Samsun Göğüs Hastalıkları Hastanesinde yatan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, tedavisinin ardından görevine başlayarak Kavak'lı hemşehrileriyle Yaşardoğu parkında sohbet etti.

Sarıcaoğlu hemşehrileriyle buluştu ABONE OL

SAĞLIĞIMA KAVUŞTUM

Sarıcaoğlu, "Soğuk algınlığı sebebi ile Samsun Göğüs Hastalıkları Hastanesinde tedavi gördüm. Tedavi süreci gayet güzel geçti. Doktorlarımız, hemşirelerimiz çok güzel ilgilendiler. Hepsine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Şuan sağlığım çok şükür yerinde herhangi bir sorunum yok. Sağlığıma kavuşup tekrar görevimin başına döndüğüm için ve hemşehrilerimle buluşma imkanı bulduğum için çok mutluyum. Rabbim onları bizden ayrı kılmasın." dedi

HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM

Sarıcaoğlu, "Hastanede kaldığım süreç içerisinde, rahatsızlığımı duyup beni arayan, ziyaretime gelen, mail gönderen, sosyal medyadan yazan Milletvekillerimize, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımıza, diğer ilçelere ait Belediye Başkanlarımıza, hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. Beni bir an olsun yalnız bırakmadılar. Onlardan aldığım moral ile sağlığıma biran önce kavuşup görevimin başına geldim. Göreve başladığım ilk günümde hemşehrilerimle cuma namazına gidip ardından Yaşardoğu parkında sohbet ettik."

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2015, 09:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4