banner341

SASKİ Genel Müdürü Yanık’dan Başkan Özdemir’e ziyaret

Genel Müdürü Bahattin Yanık yapılan görüşmede Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan’a Havza'da SASKİ'nin 2021 yılı çalışma planı kapsamında tamamlanan ve devam eden işleri hakkında bilgiler vererek yapılacak işler hakkında istişarede bulunuldu.

SASKİ Genel Müdürü Yanık’dan Başkan Özdemir’e ziyaret ABONE OL

SASKİ Genel Müdürü Bahattin Yanık talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda hazırlanan 2021 yılı çalışma planı doğrultusunda hava şartları elverdiği sürece çalışmalarına devam ettiklerini belirtti.

Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ise ilçede su sıkıntı yaşanmaması için gerekli her türlü önlemin alması gayretinde olduklarını, bu kapsamda SASKİ ile istişare halinde olduklarını belirterek; “İnşallah Büyükşehir Belediyemiz 2022 yılı sonuna kadar ilçemizde su ve altyapı yatırımlarını tamamlayacak.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise “SASKİ ilçemizde önemli hizmetlerde bulunmaya devam ediyor. İlçe merkezinde, kırsal mahallelerimizde önemli projeleri hayata geçiren SASKİ Genel Müdürümüze ve ekibine teşekkür ediyorum. Havza Belediyesi olarak bizler de halkımıza hizmet götürmek adına SASKİ ekiplerimize gerekli desteği vermekteyiz. Amacımız ilçe genelindeki su ve altyapı hizmetlerinde ki kaliteyi en üst düzeye çıkarmak. Bu kapsamda SASKİ ekiplerimiz arazide yoğun bir çaba içerisindeler. SASKİ Genel Müdürümüz Sayın Bahattin Yanık’a ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederim.” dedi.

Yanık’a ziyarette SASKİ Havza Şubesi Müdürü Mustafa Arslan eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2021, 17:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4