banner341

SAYİDER’den Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı’ya ziyaret

Samsunlu Almanyalılar Ve Yabancı İş Adamları Derneği Başkanı Cemil Bilici, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı'ya ziyarette bulunarak hayırlı olsun dileklerini iletti.

SAYİDER’den Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı’ya ziyaret ABONE OL

Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı, SAYİDER Samsun Başkanı Cemil Bilici ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.
SAYİDER Başkanı Cemil Bilici, hayırlı olsun dileklerini ilettikten sonra, SAYİDER hakkında bilgi verip, yönetim kurulu üyelerini tanıttıktan sonra, derneklerinin Samsun’a ciddi anlamda katkılarının bulunduğundan bahsetti.

SAYİDER Başkanı Cemil Bilici, ‘‘Dernek olarak; Samsunlu gurbetçileri bir araya toplamak ve şehrimiz Samsun’a yatırım kazandırmak amacındayız. Kurulduğu Altı yıllık süre zarfında, yurtdışından Şehrimize büyük sermaye aktarımına vesile olduk. Ülkemizin kalkınması ve gelişmiş devletler seviyesinde yer alması için tecrübelerimizi, bilgilerimizi paylaşarak, sermayelerimizi Ülkemizin hizmetine aktarıyoruz. Bu kapsamda devletimizle el ele projeler geliştirerek şehrimiz Samsun’a yatırım kazandırmak istiyoruz. Sayın Valim ’inde desteklerini önemsiyoruz.” dedi.

Vali Dağlı ise dernek faaliyetlerinden memnuniyetini ifade ederek ; “Samsun adına güzel işler başarabilmek ortak akıl ile mümkündür. Ülkemizi tanımadan yatırım yapmak isteyen Gurbetçi vatandaşlarımızın yanlış insanlarla karşılaşıp mağdur olduklarını biliyorum. Derneğiniz bu konuda ciddi yardımlarda bulunacağına inanıyorum. Derneğiniz güzel bir amaca hizmet ediyor. Çalışmalarınızı takdir ediyor, başarı diliyorum" dedi.

SAYİDER yönetim kurulu üyeleri, Samsun Valisi Dr. Zülkif Dağlı'ya misafirperverliği için teşekkürlerini iletirken, SAYİDER Başkanı Cemil Bilici günün anısına Vali Dağlı'ya hediye takdim ettiler.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2020, 21:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4