SAYSİAD Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen Samsun için görüştü!

Samsunlu Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği (SAYSİAD) Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'ı ziyaret etti.

SAYSİAD Başkanı Ayşe Üstünel Dağdelen Samsun için görüştü! ABONE OL
Samsunlu Yönetici Sanayici ve İşadamları Derneği (SAYSİAD) Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yaptığı ziyarette, yerli otomobil üretimi ile ilgili fabrikanın Samsun'da kurulması ile ilgili talebi iletti.
Ankara'da İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile birlikte AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ile birlikte AK Parti Diyarbakır eski Milletvekili  ve AK parti Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Oya Eronat'ı da ziyaret eden SAYSİAD Başkanı Av. Dağdelen, İçişleri Bakanı Soylu ile yaptığı görüşmede ise yerli otomobilin Samsun'da üretilmesi ile ilgili talebi gündeme getirdi.
Yerli otomobilin Samsun'da üretilmesini istediklerini ve milli mücadele şehri Samsun'un milli otomobil fabrikası için en uygun yer olduğunu İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya ilettiklerini kaydeden SAYSİAD Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen, Ankara'da gerçekleşen temaslarla ilgili şu bilgileri verdi.
"SAYSİAD yönetimi olarak İçişleri Bakanımız sayın Süleyman Soylu beye yaptığımız ziyarette, kendisine Samsunluların selamlarını ilettik. Bakanımız Süleyman Soylu beye yerli otomobil fabrikasının Samsun'da kurulması ile ilgili talebimizi de dile getirdik. Sayın Bakan Soylu, bu konu ile ilgil talebimizi gayet olumlu karşıladı.  Süleyman Soylu beye ziyaretimiz anısına ise Selahattin Eyyubi miğferi hediye ettik.  Ayrıca Ankara'da gerçekleştirdiğimiz temaslar kapsamında ayrıca AK Parti Samsun Milletvekilimiz ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı sayın Çiğdem Karaaslan, ile AK Parti Diyarbakır eski Milletvekili  ve AK Parti Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Oya Eronat hanımefendiyide ziyaret ettik. "
Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2018, 19:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4

banner366