Sebze ve Meyve Hali Komisyoncuları'ndan Başkan Demir'e geçmiş olsun

Samsun Sebze ve Meyve Hali komisyoncuları yardımlaşma derneği yönetim kurulu başkanı Burhan EKİZ, hastalığı nedeni ile geçici olarak tedavi amaçlı izne ayrılan Samsun Büyükşehir belediye başkanı Mustafa Demir'in sağlığına tez zamanda kavuşmasını temenni ettiklerini söyledi.

Sebze ve Meyve Hali Komisyoncuları'ndan Başkan Demir'e geçmiş olsun

Samsun Sebze ve Meyve Hali Komisyoncuları Yardımlaşma Derneği Başkanı Burhan Ekiz, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in hastalığını büyük bir üzüntü ile öğrendiklerini belirterek, ''Öncelikle kıymetli Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir'e yaşadığı rahatsızlık dolayısıyla büyük geçmiş olsun diyoruz. Sebze ve Meyve Hali Komisyoncuları olarak bizim her zaman yanımızda olan başkanımızın hastalığı bizleri derinden üzmüştür. Rahatsızlığı dolayısıyla görevinden izne ayrılan başkanımıza tedavi süreci sonrasında sağlıklı bir şekilde görevinin başına ve aramıza döneceğine inanıyor, Sebze ve Meyve Hali Komisyoncuları Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu adına ve hal esnafı adına geçmiş olsun diyoruz'' dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344