Şehit'e Vefa Asker Ve Polise Dua

Ülkü Ocakları Samsun il ve bağlı ilçe başkanlıkları, eş zamanlı olarak vatan, millet ve devlet için şehadet şerbeti içmiş olan şehitlerimiz ruhuna Kuran-ı Kerim okuyup, halen terörle mücadele eden Şanlı Türk güvenlik güçleri içinde dua ettiler.

Şehit'e Vefa Asker Ve Polise Dua ABONE OL
 
Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanlığı tarafından Samsun il ve ilçe başkanlıklarında akşam namazına müteakip vatan ve millet için vefat etmiş olan bütün şehitlerimiz ve Türkiye Cumhuriyeti'nin selameti için kuran-ı Kerim okutularak dualar edildi. İlçe başkanlıklarında eşzaman gerçekleştirilen Kuran-ı Kerim Tilaveti yoğun bir katılıma sahne oldu.
Mevlid programı sonrası hakkında açıklama yapan Samsun İl Başkanı Yalçın ALTINTAŞ “Şu dünya da iki önemli değerimiz var. Birincisi İslam dinine sahip olmak, ikincisi ise inanmış ve mücadele etmiş bir milletin torunları olmak. Şehitlik bizim için en kutsal şeylerden biridir. Vatanımızın bölünmez bütünlüğünü korumak için çarpışmış ve şehit olmuş tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet kederli ailelerine ve yüce Türk milletine baş sağlığı diliyorum.” dedi.
Program sonrasında gelen misafirlerle çay sohbeti düzenledi.
Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2017, 12:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4