Şeref Malkoç Samsun basını ile buluştu, sorun ve şikayetleri dinledi

Samsun'a gelen Kamu Denetçiliği Kurumu Başdenetçisi (Ombudsman) Şeref Malkoç, beraberindeki kamu denetçileri eşliğinde Samsun basınının şikayetlerini dinledi.

Şeref Malkoç Samsun basını ile buluştu, sorun ve şikayetleri dinledi

Samsun'a gelen Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Kamu Denetçiliği Kurumu Başdenetçisi (Ombudsman) Şeref Malkoç, yerel basın temsilcileri ve ajans muhabirleri ile toplantı yaparak sorun ve şikayetlerini dinledi.

Samsun'da bir otelde gerçekleşen toplantıda Kamu Denetçiliği Kurumu Başdenetçisi (Ombudsman) Şeref Malkoç, basın mensuplarına kurumun çalışma alanları ile ilgili bilgiler verdi.

Malkoç, Samsun'dan şuana kadar 3700 şikayet aldıklarını belirterek, yapılan şikayetlerin çözümü noktasında çalışmalar yaptıklarına dikkati çekti.

Verdiği bilgilerin ardından toplantıya katılan Samsun basınının sorun ve şikayetlerini tek tek dinleyen Şeref Malkoç, söz konusu şikayetleri Kamu Denetçiliği Kurumuna yapılmasını istedi. Gazeteciler, Şeref Malkoç'a belediyeler ile birlikte kamu kurumları ve diğer alanlarda yaşadıkları ve karşılaştıkları sorunları dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2021, 19:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344