SMS ile Hasar Kaydı Sorgulamanın Avantajları

Yapılan hasar geçmişi sorgulaması sonucunda, aracın daha önceden yapmış olduğu kazaların dökümü karşısına çıkacaktır.

SMS ile Hasar Kaydı Sorgulamanın Avantajları ABONE OL

 

Araç satın alma işlemi gerçekleştirilirken, prosedürün hızlı bir şekilde uygulanması gerekmektedir. Kelepir olarak tabir edilen, cazip bir fiyat seçeneğiyle karşılaşılan araçları kimse kaçırmak istemez. Ancak bu işlemi gerçekleştirirken akıllarında bir takım sorular uyanır. Aracın hasarlı olup olmadığı konusunda ciddi bir şüpheye düşer. Bunun için öncelikli olarak SMS ile hasar kaydı sorgulaması yapmak gerekir.

Yapılan hasar geçmişi sorgulaması sonucunda, aracın daha önceden yapmış olduğu kazaların dökümü karşısına çıkacaktır. Aracın daha önceden bir kazaya karıştığını kanısına varan müşteri, aracı almayacaktır. Bu sayede bir sahtekârlığa maruz kalmaktan kurtulmuş olur. Telefon aracılığıyla yapılan bu işlemler için operatörlerden de faydalanılabilir. Turkcell tramer sorgulama kullandığınızda, belirli bir lira karşılığında, anında bütün bilgiler karşınıza çıkacaktır.

Operatörler bu tarz hizmetleri müşterilerine daha hızlı bir şekilde sunduğundan ötürü, genel olarak herkes bu yolu seçmektedir. Hasarlı araç sorgulamasını hızlı bir şekilde yapıp, aracı alıp almama konusunda fikir sahibi olurlar. Fakat bazı durumlarda insanlar kazayı ört bas ettiklerinden ötürü, aracın hasar kaydı gözükmez. Böyle durumlarda güvenilir bir yer olan, markanın servisine gidilmesi gerekir. Oradaki insanlar tarafsız olduklarından ötürü, aracın bütün bilgilerini çıkaracaklardır. Şaseden tramer sorgulama yaparak hızlı sonuçlara ulaşmak yerine, aracın bütün parçalarına bakarak kaliteli bir sorgulama yapacaklardır. Plakadan araç hasar sorgulama, motordan anlamayan kişilerin işine yarayacak bilgileri sunar.

kaynak : www.tramerhasarkaydi.com

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2015, 18:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4