Sokağa Çıkma Yasağından Muaf Tutulan İllere 1 Yenisi Daha Eklendi

Koronavirüs önlemleri kapsamında 16-17-18-19 Mayıs tarihleri için sokağa çıkma yasağının uygulanacağı açıklanmış ve 5 şehrimiz yasaktan muaf tutulmıştu.

Sokağa Çıkma Yasağından Muaf Tutulan İllere 1 Yenisi Daha Eklendi

Sokağa çıkma yasağı ile 5 şehrimizin valilikleri yasaktan muaf tutulduklarını açıklamıştı. Yasaktan Muaf tutulan şehirlere bir yenisi daha eklenerek sayı 6 oldu. Diyarbakır da sokağa çıkma yasağında muaf tutulacak.

Daha önce sokağa çıkma kısıtlaması uygulanan Diyarbakır'ın, 16-19 Mayıs günlerinde ise kısıtlamadan muaf tutulacağı belirtildi. Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının kentte uygulanmayacağını belirterek, "Diyarbakır ilimiz genelinde Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı 16-17-18-19 Mayıs 2020 tarihlerindeki sokağa çıkma yasağı uygulanmayacaktır, lütfen, rehavete kapılmadan, tedbirlere uymaya devam" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344