Sordum!... Soruyorum!!!... Kim bu 'Gavur'

Akasyam.com dile getirmeseydi bugünkü köşe yazımını bunun üstüne kuracaktım.

Sordum!... Soruyorum!!!... Kim bu 'Gavur' ABONE OL

Bu konu dün basın camiasında çok mevzu oldu... Kapalı ve açık kapıların ardında herkes bunu konuştu.

Hatta beni de bir kaç kişi arayıp Kaynar'ın yazdığı bu "gavur" kim diye sordu ve okuduğunda aklına gelen ilk ismi paylaştı.

Şimdi diyeceksiniz ki sende bu arayanların isimlerini açıkla, fakat ben kimseye özellikle de eski dostum diye hitap ettiğim bir kişiye dalga geçer, hareket eder gibi gavur demiyorum. Yorumlarını paylaşıyorum.

Bende arayanlara tahminlerimin olduğunu fakat kimsenin günahını almak istemediğimi belirttim. 

İsim paylaşanlara ise "Yok ya o şahıs öyle bir şey yapmaz, bile bile kimseyi satmaz, arkadaşlarının arkasından iş çevirmez, ikili oynamaz, sağda solda Kaynar hakkında atıp tutup, onunla ilgili birilerine belge verdikten sonra Kaynar'ın yanına gidince yada telefonda satış yapmaz" dedim de dedim...

Zor bu işler zor...

Bununla ilgili yazıp çizilecek çok şey var, Gez de yaz ama şimdi değil...

Neyse biz Akasyam.com'un yazdığı habere bakalım...

Kalın Sağlıcakla...

"Hayati Kaynar bütün basını zan altında bıraktı

Hayali Kaynar, Kırık yıllık dostum dediği Gavur internet habercisini açıklayabilecek mi?

Gerçek Gazetesi'nin sahibi ve genel yayın yönetmeni Hayati Kaynar'ın köşesinde bahsettiği ve isim vermeyerek 'Gavur' diye tarif ettiği basın mensubu bütün Samsun internet habercilerini töhmet ve zan altında bıraktı.

Samsun basını Kaynar’ın köşesinde bahsettiği kişiyi isim vererek açıklamasını bekliyor.

Gazete Gerçek Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Hayali Kaynar, dünkü İtirafname başlıklı köşe yazısında;

“Bu yazdıklarım yüzünden bugün Samsun Medyasının büyük bir bölümü evini geçindiriyor.  Çoluk çocuk okutuyor. Hatta içlerinden biri çok eski dostumdur. Gavur baba diyor ki, “ Kaç gündür Osmanımı yazmıyorsun. Böyle giderse arabanın taksitlerini sen ödersin” Bak, bak, bak!, ben Osmanımı yazacağım, o arabasının taksitini ödeyecek”

Diyerek bütün internet medyasını haksız kazanç elde etmekle suçlamış ve bütün internet habercilerini töhmet altında bırakmıştı.

Samsun İnternet Medyası ve Samsun basını, Gerçek Gazetesi'nin imtiyaz sahibi Hayati Kaynar'ın köşe yazısındaki eski dostum dediği 'Gavur' lakaplı kişinin kim olduğu merak ediyor ve dostu olduğunu söylediği 'Gavur' diye söylediği şahsı açıklamanı bekliyor..."

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2017, 11:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4