banner296

Taflan Ailesinin Çifte Mutluluğu

Çarşamba İlçesinde esnaf ve siyasi camianın yakından tanıdığı sevilen Taflan ailesi, Gökçe Düğün Salonunda gerçekleştirilen muhteşem mehter takımı ve Semazen gösterileri eşliğinde düzenlenen çifte düğün töreni ve muhteşem törenle evliliğe ilk adımı attılar.

Taflan Ailesinin Çifte Mutluluğu ABONE OL

Çarşamba’da ender rastlanan şekilde Gökçe Düğün Salonunda gerçekleştirilen düğün töreninde Taflan ailesi çifte mutluluk yaşarken, aileyi sevenleri ile davetliler yalnız bırakmadı. Gökçe Düğün Salonunda gerçekleştirilen çifte düğünde esnaf ve siyaset camiası  tarafından  tanınan ve sevilen Taflan ailesi gerçekleştirdiği çifte düğün dillere destan şekilde gerçekleştirilirken İlçe de unutulmaz düğün olarak akıllara kazındı.

Törende Seyhan & Nihat Çelik çiftinin kızı Nazan Çelik ile Fatma- Hacı İsa Taflan’ın oğulları Tayfun Taflan ve Beyhan-Ömer Öktem çiftinin kızı Sedef Öktem ile Fatma- Hacı İsa Taflan çiftinin diğer oğlu Hasan Taflan için Gökçe Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen törene davetliler ve Taflan ailesinin akrabalarının katılımı düğün de izdiham oluşturdu. Gökçe Düğün Salonunda gerçekleştirilen dillere destan düğün merasimi ile genç iki çift dünya evine girdiler.

Gökçe Düğün Salonuna gelmeden önce iki çift için ilçe iki damat Tayfun ve Hasan Tayfun’un baba evi önünde mehter takımı gösterileri ile başladı. Tayfun ver Hasan Taflan çifti için daha sonra gelin alma töreni için düzenlenen uzun konvoy töreni ile düğün salonuna geçildi. Düğün salonunda gerçekleştirilen semazen gösterileri , ilahi dinletileri, mehteran takımı gösterisi ve çeşitli etkinliklerle  davetlilere unutulmaz bir tören gerçekleştirilirken düğüne katılım dikkatlerden kaçmadı.

Taflan ailelerinin düğün törenine AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz, İlçe Müftüsü Osman Karagöz, Çarşamba Ziraat Odası Başkanı Muammer Aydemir, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Halit Doğan, Büyük Birlik Partisi Çarşamba İlçe Teşkilatı, Atakum Eski Belediye Başkanı Adem Bektaş, Çarşamba Muhtarlar Derneği Başkanı Veysel Oduncu, Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ergün Ak ,oda başkanları,  sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşen düğün töreninde genç çiftler ve aileler davetlilere katılımlarından dolayı şükranlarını sundu.

Bu arada kardeşlerinin düğünü ve Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri için Türkiye’ ye görev yaptığı Almanya’ dan Düğün merasimine gelen  UETD  Teşkilat Birimi Başkan Yardımcısı, Çarşamba Belediye Başkan Aday adayı, tarihçi – araştırmacı yazar Adem Taflan  konuklarla tek tek ilgilenerek davetlilere teşekkürlerini sundu.  Tören de genç çiftlere mutluluklar dileyen AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş’tan sonra davetliler ve misafirlere çeşitli ikramların ardından tören son buldu.

Kaynak; çarşambagüncel

YORUM EKLE
YORUMLAR
muammer  taflan
muammer taflan - 1 yıl Önce

ömür boyu mutluluklar dilerim taflan ailesine

SIRADAKİ HABER

banner4