banner341

Taşçı’dan ‘proje’ müjdesi

Kamalı Mahallesinde Hayır Çarşısının dokuzuncu mağazasının açılışını gerçekleştiren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, mahalle sakinlerine proje müjdesi vererek, “Atakumlu olmanın farklılığını hissetirecek projeler geliyor” dedi.

Taşçı’dan ‘proje’ müjdesi ABONE OL

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Kamalı Mahallesini ziyaret ederek hem Hayır Çarşısının dokuzuncu mağazasının açılışını gerçekleştirdi hem de vatandaşlarla bir araya gelerek taleplerini dinledi.

Hayır Çarşısı projesine her Cuma günü yeni bir mağaza ekleyen Atakum Belediyesi, dokuzuncu mağazayı Kamalı Mahallesinde açtı. Atakum Belediyesi Meclis Üyeleri, Kamalı Mahallesi Muhtarı Kadir Elkit ve mahalle sakinlerinin katılımıyla açılışı gerçekleştiren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, projenin başarıyla sürdürüldüğünü belirtti. Başkan Taşçı, karşılaştığı gençlere kitap hediye etti, yaşlılarla birlikte oturup sohbet etti.
Hayır Çarşısı projesinin daha kapsamlı bir hale geleceğini ifade eden Başkan Taşçı, “Günümüzde gittikçe kaybolmaya başlayan paylaşma ve yardımlaşma duygusu, ancak bu tür projelerle yeniden yaşatılır. Bir vatandaşımız evinde kullanmadığı eşyasını, kime ulaşacağını bilmeden bize teslim ediyor. İhtiyaç sahibi vatandaşımız da kimden geldiğini bilmediği bu destek ile mutlu oluyor. Bu anlamda Hayır Çarşısı projesini çok önemsiyorum” dedi.


Açılışın ardından mahalleyi gezen ve vatandaşlarla sohbet eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, kendisine yöneltilen talepleri not aldı. Hayata geçirmeye hazırlandıkları projeler hakkında vatandaşları bilgilendiren Başkan Taşçı, “Atakumlu olmanın farklılığını hissettirecek projelerimizin hazırlık aşamaları tamamlandı. İlçemizin değişimini ve beraberinde de gelişimini hızlandıracak olan bu projelerle halkımızın her kesimi farklılığı hissedecek. İlçemize yoğun şekilde yaşanan göç daha da artacak. Çünkü herkes Atakum’da yaşamak isteyecek” diye konuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2015, 15:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4