Taşçı'dan şampiyonlara altın

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Türkiye Büyükler Judo Süper Liginde dördüncü olan Samsun Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü Judo Takımını altınla ödüllendirdi.

Taşçı'dan şampiyonlara altın
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Türkiye Büyükler Judo Süper Liginde büyük bütçeli takımlar karşısında başarılı bir sonuç elde ederek Türkiye dördüncüsü olan Samsun Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü Judo Takımının sporcularını altın ile ödüllendirdi.
 

Konya’da 2015 yılı Aralık ayında gerçekleştirilen Türkiye Büyükler Judo Süper Liginde mücadele eden ve Galatasaray Spor Kulübünün de aralarında bulunduğu büyük bütçeli takımların ardından dördüncülüğü elde eden Samsun Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü Judo Takımı, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı ziyaret etti. 66 Kiloda mindere çıkan Tugay Yaman, Muhammet Sair Karabulut ve Musa Yazıcı ile 90 kiloda mücadele eden Fatih Ismak ile antrenörleri Kürşat Kılıç ve ASPK Spor Kulübü Şube Başkanı Yüksel Ekinci’nin gerçekleştirdiği ziyarette Başkan Taşçı, başarılı sporcuları kutlayarak altınla ödüllendirdi.

Kulübün sponsorluğunu üstlenen Türkiye Gençlik Vakfı Samsun İl Başkanı Hakan Durmuşoğlu’nun da katıldığı ziyarette sporcuları kutlayan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Şehrimizin adını başarıyla temsil ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Çok sayıda büyük bütçeli takım karşısında kısıtlı imkanlarla elde ettiğiniz bu başarı, sizlerin büyük azminin ürünüdür. Bizleri gururlandırdığınız için teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2016, 03:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4