Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar vatandaşlarla bayramlaştı

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, şehir meydanında Tekeköy halkıyla bayramlaştı. katılımcılarla tek tek bayramlaşan Başkan Togar, herkesle fotoğraf çektirdi.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar vatandaşlarla bayramlaştı

VATANDAŞLARLA FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ
Düzenlenen bayramlaşma programına AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcıları Aydın Karmil ve Özkan Karakaya, mahalle muhtarları, belediye meclisi üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Milletvekili Yılmaz ile birlikte katılımcılarla tek tek bayramlaşan Başkan Togar, herkesle fotoğraf çektirdi.
"HALKIMIZLA KUCAKLAŞARAK BAYRAMLAŞTIK"
Vatandaşların bayramını kutlayan Togar, "Her bayram olduğu gibi bu bayramda da geleneksel hale dönüşen ilçemiz meydanındaki bayramlaşma programımızda yediden yetmişe tüm ilçe halkımızla kucaklaşarak bayramlaştık. Rabb'im birlik beraberlik içerisinde nice bayramlara kavuşmamızı nasip etsin" dedi.
Bayramlaşma programına katılanlara program sonunda Başkan Togar ile çektirdikleri fotoğraflar basılıp çerçevelenerek hediye edildi.
İNCELEMELERDE BULUNDU
Programına Şehit İslam Sancak’ın ailesini ziyaret ederek devam eden Başkan Togar daha sonra ise bu akşam başlayıp yarın akşama dek sürecek Çimenli Yeşiltepe ikinci Yaz Festivali alanında incelemelerde bulundu.
"EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞŞEKÜR EDERİM"
Çalışmalar hakkında bilgiler alan Togar, “Bu ve bu gibi kültürel etkinliklerin yaygınlaştırılmasını temenni eder, şenliğin oluşmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344