banner341

Tekkeköy Belediyesi denetimlerini aralıksız sürdürüyor

Tekkeköy Belediyesi artan koronavirüs vakaları ile birlikte denetimlerini sıklaştırdı. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Belediyemiz zabıta ekipleri son günlerde artış gösteren salgınla mücadele kapsamındaki denetimlerini aralıksız sürdürüyor." dedi.

Tekkeköy Belediyesi denetimlerini aralıksız sürdürüyor ABONE OL

Son günlerde artan koronavirüs ölümleri ve vakalarıyla birlikte görevlilerde denetimleri sıklaştırdı. Tekkeköy ilçesinde pazar yerinde denetim yapan zabıta ekipleri sık sık vatandaşları uyandı. 


Temizlik, Maske ve Mesafe uyarısı yapan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Belediyemiz zabıta ekipleri son günlerde artış gösteren salgınla mücadele kapsamındaki denetimlerini mesai kavramı gözetmeksizin aralıksız sürdürüyor. Tüm işyerini tek tek ziyaret eden ekiplerimiz denetimlerini yaparak gerekli tedbirleri ve uyulması gereken kuralları işyeri sahiplerine ve çalışanlarına iletiyorlar. Halk pazarındaki tüm pazar tezgahlarını ziyaret eden ekiplerimiz denetimlerini yaparak gerekli tedbirleri ve uyulması gereken kuralları pazar esnafına ve vatandaşlarımıza iletiyorlar." dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4