banner433

Tekkeköy Belediyesi tüm imkanlarını vatandaşlar için seferber edeceğini duyurdu

Samsun'da Tekkeköy İlçe Belediyesi, Korona Virüs kısıtlamalarının olduğu günlerde belediyenin tüm imkanlarını vatandaşlar için seferber edeceğini duyurdu.

Tekkeköy Belediyesi tüm imkanlarını vatandaşlar için seferber edeceğini duyurdu

Samsun'da AK Partili Tekkeköy İlçe Belediyesi, Covid-19 nedeniyle uygulanan sokağa çıkma yasaklarının olduğu saatlerde belediyenin tüm imkanları ile vatandaşın emrinde olacağını açıkladı.

Tekkeköy ilçesinde sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle gıda ihtiyacı olanlara, sıcak yemek ihtiyacı olanlara, ilaç ve eczane ihtiyacı olanlara, hastaneye gitmek için araç ihtiyacı olanlara belediye olarak destek vereceklerini açıklayan Tekkeköy Belediyesi Başkanı Hasan Togar, "Tüm imkanlarımızı seferber ettik. Belediye olarak halkımızın vatandaşımıza bu süreçte sınırsız destek vereceğiz" dedi.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, pandemi sürecinin başladığı Mart ayından bu yana sosyal belediyecilik hizmetlerine ağırlık verdiklerini de hatırlatarak, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi.

"Tekkeköy Belediyesi olarak sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle yasakların olduğu saatlerde ihtiyaç sahiplerine tüm imkanlarımızı seferber etmiş durumdayız. Bunun için Tekkeköy ilçemizde vatandaşlarımız ihtiyaç duydukları her konuda, yaşadıkları her sıkıntıda belediyemizi arayabilir. Tekkeköy Belediyesi bu süreçte Tekkeköy ilçesi halkımızın her konuda emrine amadedir" 

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2020, 19:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344