Tekkeköy Belediyesi'ne yeni kurumsal logo

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar belediyenin yeni kurumsal logosunu düzenlenen basın toplantısında kamuoyuna tanıttı.

Tekkeköy Belediyesi'ne yeni kurumsal logo ABONE OL
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar Samsun'da görev yapan yazılı, görsel ve internet medya temsilcileri ile Sevgi Tekkesi'nde biraraya geldi.

İlçenin tanıtımına da büyük katkı sağlayacağı düşünülen yeni kurumsal logo Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar tarafından tanıtımı yapıldı.
 

Yükselen bir değer ve örnek bir ilçe olma yolunda yürütülen çalışmalara son sürat devam ettiklerini belirten Başkan Togar, "Çevreyi ve Doğayı Koruyarak, Yaşam Kalitesini Sürekli Arttırıp, Eğitim Seviyesini Yükselterek Tekkeköy’ü Turizm, Kültür ve Sanayide Cazibe Merkezi Haline Dönüştürmek adına yaptığımız çalışmaların tanıtımına daha iyi katkı sağlayacak olan kurumsal logomuzun hayırlı olmasını temenni ediyorum. Logomuzda bulunan her rengin bir simgesi var. 
Tekkeköy'ün geçmişten gelen değerlerini, kültürel zenginliğini, tarihi mekanları, dokularını, arkeolojik alanlarını koruyarak ve bu anlayışımızı prestijli projelerimizle destekleyerek her alanda güçlü ve vizyonu olan, ülkemizin tarih ve turizm açısından en önemli yerleşim yeri olması adına inşallah ilçemizi önce Samsun'umuza sonra tüm Türkiye'ye tanıtmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz." dedi.
 

Başkan Togar daha sonra yeni kurulsal logonun kullanılacağı alanlarla ilgili olarak yapılan görselleri basın mensuplarına tanıttı.
Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2015, 06:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Keylon
Keylon - 2 yıl Önce

Just the type of inihsgt we need to fire up the debate.

Keylon
Keylon - 2 yıl Önce

Just the type of inihsgt we need to fire up the debate.

Chuckles
Chuckles - 2 yıl Önce

Please keep thowirng these posts up they help tons.

SIRADAKİ HABER

banner4