Tekkeköy'de Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi konferansı

Tekkeköy’de Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi, 15 Temmuz ve Yeni Türkiye konulu konferans düzenlendi.

Tekkeköy'de Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi konferansı

Tekkeköy Belediyesi Kültür Binası Şehit Ömer Halis Demir salonunda Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen eski Genel Başkanı, Ak Parti Ankara Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu'nun sunumuyla 15 Temmuz, Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ve yeni Türkiye konulu konferans düzenlendi.

Tekkeköy Belediyesinin ev sahipliği yaptığı, Tekkeköy Belediyesi ile Tekkeköy Memur-Sen’in işbirliğinde Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen onursal Başkanı, Ak Parti Ankara Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu'nun sunumuyla gerçekleştirilen konferansa Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Güngör, Tekkeköy Belediyesi Meclis üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, daire amirleri, Memur- Sen ilçe teşkilatı ve üyeleri, muhtarlar ve sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı. 

Tekkeköy gür bir sesle ‘EVET’ diyecek  
 Ülke gündeminde önemli yer alan ve herkesi ilgilendiren konuların anlatılarak insanların aydınlatılması noktasında bu ve bu gibi konferansların önemli bir yere sahip olduğuna dikkat çeken Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘‘Önümüzdeki süreç içerisinde özellikle Cumhur Başkanlığı Hükümet Sisteminin insanlara iyi anlatılması gerekiyor. Ülkemizin aydınlığı, yarınları ve geçmiş dönemdeki koalisyon hükümetlerinin olmaması için hep birlikte sandığa gideceğiz. Tekkeköy her konuda olduğu gibi bu konuda da duyarlı davranarak referanduma gür sesle ‘EVET’ diyecek. Bugün burada Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen eski Genel Başkanı, Ak Parti Ankara Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu'nun sunumuyla 15 Temmuz, Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi ve Yeni Türkiye konulu konferansımızı yoğun ilgi ve katılım ile gerçekleştirdik. Artık harekete geçme zamanı geldi. Toplantılarla, konferanslarda, mitinglerle, mahalle mahalle, ev ev gezerek çalmadık kapı bırakmadan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlatarak vatandaşlarımızdan destek istemeliyiz.

15 Temmuz’da yaşananları herkes çok iyi anımsıyor. Ülkemiz ne zaman gelişim büyüme ve bölgede söz sahibi olmaya başladı ise işte orada iç ve dış tehdit unsurları her türlü gücünü kullanarak kan akıtarak emellerine ulaşmaya çalışmıştır. Ama bizim halkımız saldırılarla, tanklarla, uçaklarla, silahlarla ülkemize karşı yapılan tüm ihanete karşı iman dolu göğüslerini siper etmişlerdir. Şehitlerimizin aziz kanlarıyla vatan olan bu topraklar hiçbir zaman bayrağından ezanından milletinden ayrılamaz. Bu güzel sunumundan dolayı bir kez daha Ahmet Gündoğdu beyefendiye teşekkür ederim’’ şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2017, 12:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
VATANDAŞ
VATANDAŞ - 2 yıl Önce

bugün 25 yaşındaki hdplileri meclise sokup teröristler mecliste diyoruz 16 nisandan sonra 18 yaşındaki hdplileri sokup ne diyeceğiz bakalım.bugün 550 kişi napıyor ki mecliste el kaldırıp indirmekten başka diyoruz, yarın 600 kişi napıyor ki mecliste diyeceğiz.bugün 25 yaşındaki 2 yıl vekillikten sonra emekli oluyor diyoruz, 17 nisanda 20 yaşında emeklilerimiz olacak demiyoruz.bugün azerbaycan c.başkanı karısını yardımcı yapmış diyoruz,17 nisanda bakalım hangi liyakatsiz hangi makama gelecek?

SIRADAKİ HABER

banner245

banner4

banner244