Terme Belediyesi şantiyesine kavuştu

Terme Belediyesi tarafından belediye işlerinin daha verimli ve etkin gerçekleşmesi amacıyla yeni Fen İşleri şantiyesi kurularak müdürlük yeni ve modern tesislerine taşındı.

Terme Belediyesi şantiyesine kavuştu ABONE OL

Daha verimli ve düzenli hizmet için Terme Belediyesi tarafından ilçenin Çay mahallesinde Fen İşleri Şantiyesi kuruldu. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında kurulan şantiye modern yapısıyla dikkat çekiyor. Aynı alanda Temizlik İşleri şantiyesi inşaat çalışmalarına da devam ediliyor.

Başkan Şenol Kul, şehrin içinde kalan ve Terme’ye yakışmayan bir görüntü içindeki eski şantiye alanının boşaltılmasını, "Şehrin tam içindeki bu alan çirkin görüntüsü ve ihtiyaçlara cevap verememesiyle Terme’mize yakışmıyordu" diyerek değerlendirdi.

MODERN ŞANTİYE ETKİN HİZMET

Şantiyelerin ilçeye daha iyi hizmet vermek adına yapıldığını kaydeden Terme  Belediye Başkanı Şenol Kul,  “Güvenlik kameraları ile çevrilerek yaklaşık 8 bin metrekare alan üzerinde hizmet vermeye başlayan Fen İşleri şantiyesinde araçlar için oluşturulan kapalı otopark, araç bakım bölümü yer alırken, idari bina içerisinde çalışan personel için dinlenme odası, mescit, soyunma odası, tuvalet ve banyo ile yemekhane bulunuyor. Biri hizmete giren iki şantiye ile belediye işlerimiz daha düzenli, hızlı ve sistemli hale gelmiş olacak. İlçemize hayırlı olsun “ dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2016, 10:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4