Terme’de ‘gönüllerin başkanı’ veda ediyor!

Terme’de yaptığı çalışmalar ile ilçe halkının gönlünde taht kuran, görev süresi bitmemesine rağmen ‘efsane başkan’ olarak anılmaya başlayan, Belediye Başkanı Şenol Kul veda ziyaretlerine başladı. Kul, “Helalleşme ve veda ziyaretlerine başladık, bu bir hatime değildir bir Fatiha’dır. Bu bir son değildir, başlangıçtır. dedi.

Terme’de ‘gönüllerin başkanı’ veda ediyor! ABONE OL

İlk dönemi kapanan Kozluk Belediyesi’nde olmak üzere Terme ilçesinde AK Parti’den 2 dönem belediye başkanlığı yapan ve 31 Mart yerel seçimlerinde görev süresi dolacak olan Belediye Başkanı Şenol Kul, veda ziyaretlerine başladı.

"BELEDİYE HOPARLÖRÜNDEN SESLENDİ"

Ziyaretlere başlamadan önce Terme belediyesinin sesli hoparlör sisteminden Terme halkına seslenen başkan Kul, “2014 yılında sizlerin teveccühü ile seçildiğim kutsal kabul ettiğim, belediye başkanlığı görevim 31 Mart itibarı ile sona ermektedir. 2014 yılından bugüne kadar sizlerle beraber yol aldık. Bazen iyi niyetle kırdık, kırıldık, üzdük, üzüldük. Kırdığım, üzdüğüm hemşerilerim varsa ben şahsım adına özür diliyorum. Ben hakkımı helal ediyorum, inşallah sizlerde edersiniz.” diye konuştu.

"TERME’Yİ VE TERME’LİLERİ ÇOK SEVİYORUM"

Görev süresi boyunca herkese eşit davrandığına vurgu yapan Başkan Kul, “5 yıl boyunca Terme’de partili bir belediye başkanı olarak ama partizan bir tutumla değil tarafsız olarak bu görevimi yerine getirdim. Bu süreç içerisinde Terme’nin geleceği için her türlü fedekarlığı yapmaya çalıştım. Bu yolu sizlerle beraber yürüdük. Artık bayrağı teslim etme vakti geldi. Sizleri ve Terme’yi Termelileri çok seviyorum.” dedi.

"SEVDAM HİÇ BİTMEYECEK"

Terme’nin her zaman emrinde olacağını da ifade eden Başkan Şenol Kul, “Güzel bir seçimden sonra bayrağı seçilen arkadaşımıza devredeceğim. Terme sevdam ve hizmet tutkum hiçbir zaman bitmeyecek. Gerçekten gurur duyarak yaptığım görev sürem boyunca tüm halkıma göstermiş olduğu sıcak ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Allah Terme’yi hakettiği yere gelene kadar arkadaşlarımıza yardım etsin. 31 Mart tarihine kadar görevime devam edeceğim"

"HAYALLERİM YARIM KALDI"

Terme’li olmaktan onur ve gurur duyduğunu ve duymaya da devam edeceğine vurgu yapan Kul, “Terme ile ilgili hayallerim yarım kaldı, inşallah projelerimiz yarım kalmaz. Bugün itibarı ile helalleşme adına veda ziyaretlerine başlıyorum. Seçimin ülkemize, ilimize ve Termemize hayırlı olmasını ve hayırlı sonuçlar getirmesini temenni ediyor, sizleri Allah’a emanet ediyorum” şeklinde konuştu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4