Terme’de makam sokakta

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, cadde cadde gezerek, belediyeyi, makamı vatandaşın ayağına götürüyor. Başkan Kul, cadde ziyaretlerinde hem halkıyla var olan gönüldaşlığını pekiştiriyor hem de sorunları yerinde çözüyor.

Terme’de makam sokakta

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, göreve başladığı ilk günden itibaren benimsediği hemşehrileriyle iç ice olma anlayışını sürdürüyor. Kul, Terme halkıyla buluşmak, talepleri yerinde dinleyerek çözüm üretmek amacıyla mahalle mahalle, cadde cadde, sokak sokak tüm ilçeyi geziyor.

Adeta makamını sokaklara taşıyan Başkan Kul, ilçenin Saraylı, Akbulut sokak ve Kocaman caddesi esnafını ziyaret etti. Buralarda devam eden ve yakında başlayacak çalışmalar ile ilgili vatandaşlara bilgilendirmelerde bulundu.

Belediye olarak her fırsatta halkla iç içe olduklarını ifade eden Başkan Kul; “Vatandaşlarımızı mahallelerinde, esnaflarımızı ve iş adamlarımızı ise iş yerlerinde ziyaret ediyoruz.

Bütün muhtarlarımız, kurumlar ve sivil toplum örgütleriyle irtibat halindeyiz. Vatandaşlarımızla diledikleri vakit iletişim halindeyiz. Terme’mize en güzel şekilde hizmet vermek için ne gerekirse yapmaya devam ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4