Tok’tan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı mesajı

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Samsun’da görev yapan yerel ve ulusal tüm basın mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutladı.

Tok’tan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı mesajı ABONE OL

Milletin sesi ve vicdanı olan gazetecilik mesleğinin teknolojik gelişmelerle birlikte farklı boyutlar kazandığını ifade eden Başkan Erdoğan Tok, Gazeteciliğin zaman kavramı gözetmeden icrasıyla birlikte zor ve meşakkatli bir meslek olduğunu kaydetti. 

TOK’TAN GAZETECİLERE TEBRİK

Türk basınında sansürün kaldırılmasının 110'uncu yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Mesai mefhumu gözetmeden, emek vererek özverili bir şekilde çalışan hizmetlerin  tanıtılması ve duyurulmasında   kendilerine  yardımcı olan tüm gazetecilerin ’24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını tebrik etti. 

FEDAKAR VE ÖZVERİLİ BİR MESLEK

Fedakarlık gösterilen en hareketli mesleklerden birisi olan gazeteciliğin teknolojik gelişmelerle birlikte ilerleme ve gelişme gösterdiğini belirten Başkan Tok, “ Yazılı, görsel ve işitsel medya  ile teknolojik gelişmelerle ilerleme kaydeden internet gazeteciliği ve sosyal medya ile farklı bir boyut kazanmış gazetecilik mesleğinin icrası,  bir o kadar önem kazanmıştır. Belediye olarak faaliyetlerimizin ve çalışmalarımızın halka duyurulmasında, etkin bir rol üstlenen demokrasinin koruyucusu basın mensuplarımızın ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışı ile ifa etmekte  oldukları kamu hizmetlerinden dolayı tüm gazete, radyo, internet gazetesi ve televizyon çalışanlarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını tebrik  ediyor, vefat etmiş tüm gazetecilere Allah'tan rahmet diliyorum.” diye konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4