Tügva’dan Dost Der’e ziyaret!

Kısa adı TÜGVA olan Türkiye Gençlik Vakfı Samsun Temsilcisi Hakan Durmuşoğlu, merkezi Samsun olan Dost Eğitim Yardımlaşma ve Kültür Derneği - DOST DER’i ziyaret etti.

Tügva’dan Dost Der’e ziyaret! ABONE OL

Ziyarette DOST DER Başkanı Hüseyin Mutlu ile bir süre sohbet eden TÜGVA Samsun İl Temsilcisi Hakan Durmuşoğlu, vakıf çalışmaları hakkında bilgi verdi..

TÜGVA Samsun temsilciliğinin kuruluş çalışmalarının tamamlandığını ve açılış için tarih belirleneceğini belirten Durmuşoğlu, Samsun teşkilatlanmasının Samsun’un ilçelerinde devam ettiğini kaydetti.

HEDEF 100 ÖĞRENCİYE BURS İMKÂNI

TÜGVA’nin bölgenin ihtiyaçlarına göre faaliyet gerçekleştireceğine de vurgu yapan TÜGVA Samsun İl temsilcisi Hakan Durmuşoğlu, “Öncelikli hedefimiz Samsun’da eğitim yapan öğrencilerimizin barınma meselesi.. Bununla beraber en başta belirttiğimiz gibi 100 öğrencimiz için burs başvurularımızda başlamış durumda.. Bir sonraki aşamamız ise öğrenci evleri oluşturarak, öğrencilerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilmek” diye konuştu..

DOST DER Başkanı Hüseyin Mutlu ise, TÜGVA’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, her türlü konuda birlikte ortak projelere imza atabileceklerini ve öğrenciler için birlikte hareket etmekten kaçınmayacaklarını vurguladı..

TÜGVA’nın DOST DER ziyaretine başkan Hakan Durmuşoğlu ile birlikte Teşkilat Koordinatörü İsa Temiz de katıldı..

 

 

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2015, 08:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4