Turan: Samsun'da yaşamaktan ve hizmet etmekten gurur duyuyorum

TKDK Samsun İl Koordinatörülüğü görevinden bugün istifa eden Bülent Turan, 24 haziran seçimleri için AK Parti'den Milletvekili aday adayı oldu.

Turan: Samsun'da yaşamaktan ve hizmet etmekten gurur duyuyorum

Yüksek Ziraat Mühendisi TDK Samsun İl koordinatörü Bülent Turan, AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nda yaptığı basın açıklamasında Samsun AK Parti Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. 

Turan açıklamasında, "24 Haziran  2018 tarihinde yapılacak olan 27. Dönem Milletvekili Genel seçiminde aday adayı olabilmek için dün 9 yıldır yürütmüş olduğum Tarım ve Kalkınmayı Destekleme Kurumu Samsun İl Koordinatörlüğü görevimden istifa ederek  Ak Parti İl Başkanlığımıza Aday Adaylığı başvurumu yaptım. Yaklaşık 27 yıldır "Meşale Şehir" Samsun'da yaşamaktan ve milli mücadelenin başladığı güzel şehre hizmet etmekten gurur duymaktayız" diye ifade etti. 

"Adil bir dünya kurma davasıdır" Bu seçimin güçlü bir Türkiye ve adil bir dünya kurma davası olduğunu söyleyen Turan, "İlimiz tarımın yanında, turizm, tarih, spor ve sağlık şehridir. Tüm halkına dinamiklerini harekete geçireceğiz. Bu çalışmalarımız Samsun'un en geniş kesimi olan tarım, sanayi, turizm  ve  iftira kesimi tarafından çok iyi bilinmekte ve takip edilmektedir. Onların teşviki ve desteği ile bu kutlu yola girme kararı aldık. Şimdi bu hizmetlerimizi genişleterek büyütmeyi, bu şekilde Samsun'umuzun gücüne güç katmayı hedefliyoruz. Ülkemizin daha güçlü ve müreffeh ve bölgesinde lider ülke olmasın hedefleyen AK Partimizin 2023  vizyonuna katkı sağlamak amacındayız. Unutmayalım ki bizim davamız hakça bir düzen, güçlü bir toplum, güçlü bir Türkiye ve adil bir dünya kurma davasıdır" şeklinde konuştu. 

"Ülkemiz perçinlenecektir" Bu seçimde de Türkiye'nin birlik olacağını belirten Turan, "Bu seçim önemlidir çünkü gerek Suriye'de yürütülen sınır ötesi operasyonlar gerek Suriye ve Irak merkezli olarak gölgemizde yaşanan önemli gelişmeler 24 Haziran'da seçimlerin önemini ciddi oranda arttırmaktadır. Bu seçimde tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet olarak ülkemiz perçinlenecektir" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2018, 14:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4