‘Türkiye AK Parti ile çağ atladı’

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "AK Parti, ekonomi, sağlık, eğitim, ulaşım, askeri, insan hakları alanlarında ülkemize çağ atlatmış, ülkemize dış itibar kazandırmış, Türkiye’nin omurgası olan bir partidir. 150 yıllık bir davanın adı olan AK Parti, çizgisini değiştirmeden milletimize hizmet yolunda koşmaya devam edecektir" dedi.

‘Türkiye AK Parti ile çağ atladı’ ABONE OL

AK Parti'nin 14. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 150 yıllık bir davanın adı olan AK Parti'nin Türkiye'nin omurgası olan bir parti olduğunu söyledi. Mesajında AK Parti'nin 14 yıl önce 7'den 77'ye her kesimin yegane umudu olduğunu ifade eden Genç, "Kurucu Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan ve Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun önderliğinde siyasi hayatına devam eden partimiz, ülke sevdasını en üst düzeyde hissedenlerin partisi olarak, kurulduğundan bugüne kadar gönüllerde taht kurmuştur" dedi.

DARBE VE VESAYET DÖNEMİ BİTTİ

Türkiye'yi kucaklayan bir parti olan AK Parti ile birlikte Türkiye’de bir çok şey değiştiğine işaret eden Genç, "14 yıl önce Yeni Türkiye'nin, Büyük Türkiye'nin hayaliyle yola çıkan AK Parti, Türkiye'nin birçok alanda çağ atladığı, içeride ve dışarıda itibarını yeniden tesis ettiği bir dönemin aktörü oldu. 2002 öncesini düşündüğümüzde ülkemizin geldiği seviye daha iyi anlaşılacaktır. Ülkemizde artık vesayet ve darbe dönemleri bitmiştir. AK Parti, milletimiz bu davaya sahip çıktıkça, hiçbir şer odağına, hiçbir vesayet odağına ülkemizi mahkum etmeden 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine inanç ve azimle yürümeye devam edecektir" ifadelerini kullandı.

TÜRKİYE DIŞ İTİBAR KAZANDI

 

AK Parti iktidarıyla birlikte Türkiye'nin ekonomi, ulaşım, sağlık, eğitim, askeri alanlarda büyük ilerlemeler kaydettiğine vurgu yapan Başkan Genç, şunları söyledi: "Özellikle insan hakları alanında ülkemiz önemli mesafeler almıştır. Ayrıca Türkiye AK Parti ile birlikte dış itibar kazanmıştır. Gündemi belirlenen değil, gündem belirleyen bir Türkiye var artık. Geleceğe emin adımlarla ilerleyen Türkiye’nin önüne çıkan her türlü olumsuzluğu halkın desteği ile geçen partimiz mazlumun ve mağdurun yanında yer almıştır, almaya da devam edecektir. Birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizi hep birlikte daha üst seviyelere çıkaracağız. Bu duygu ve düşüncelerle milletimize hizmet yolunda olan partimizin kuruluşunun 14. Yıl dönümünü kutluyorum."

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2015, 13:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4