banner375

Türkiye Futbol Adamları Derneği'nden Samsun Golf Sahasına tam not

Doğayla iç içe yeşil sahalar üzerinde 7'den 77'ye herkesin golf oynayabildiği Samsun Golf Sahası Türk Futbolunun duayenlerinden de tam not aldı.

Türkiye Futbol Adamları Derneği'nden Samsun Golf Sahasına tam not ABONE OL
banner371

Türkiye Futbol Adamları Derneği (TÜRFAD) Genel Başkanı Aydın Begiter ve Yönetim Kurulu Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette gündemi ise futboldan çok Samsun'a Büyükşehir Belediyesi'nin kazandırdığı golf sahası oluşturdu. 

SAMSUN DÜNYADA SES GETİRDİ
Oldukça keyifli anların yaşandığı ziyaret sırasında Genel Başkan Aydın Begiter Golf Sahasına hayranlığını ise,"Samsun Golf Sahası kentin prestijini oldukça yükseltti. Heryerde futbol sahaları yada diğer spor dallarının olduğu alanlar var ama golf bambaşka. Bir dünya sporunu Samsun'a kazandırmışsınız. Samsunsadece Türkiye'de değil dünyada ses getiriyor" sözleri ile dile getirdi. 

SAMSUN ULUSLARARASI TURNUVALARA HAZIRLANIYOR
Ziyaret sonunda Türfad Genel Başkanı Aydın Begiter Başkan Yılmaz'a, derneğe ve spora verdiği katkılar nedeniyle plaket takdim ederek derneğin rozetini taktı. Makam ziyaretinin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve TÜRFAD Yönetimi Samsun Golf Sahasına geçti. BUGGY ile alanı turlayan Yılmaz, gezi sırasındaTürfad Yönetimine 18 çukura çıkarma çalışmaları ile ilgili bilgi verdi. Samsun'un uluslararası müsabakalara hazırlandığını belirten Yılmaz,"Golf sadece bir spor organizasyonu olmaktan öteye popülaritesi, turizmi ve sosyal etkisi çok yüksek bir spor. Kentimize böyle bir alanı kazandırmaktan dolayı oldukça mutluyuz. Önümüzdeki süreçte Samsun uluslararası turnuvalara da ev sahipliği yapacak" dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2016, 13:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner370

banner344

banner4

banner366